Juhatus

 
Esimees

Jüri Paavel
Jõelähtme Spordiklubi MTÜ, juhatuse esimees
telefon 608 0671
e-post rskloo@hot.ee

Asesimees

Valdis Toomast
Saue linnavolikogu esimees
telefon +3725065937 ; +3725050194
e-post  valdis@saue.ee


Liikmed

Tõnu Meijel
Keila Swimclub juhatuse liige, peatreener
telefon +372 5094484
e-post tonu.meijel@gmail.com

Andre Sepp
Raasiku vallavolikogu liige
telefon +372 5160150
e-post andre.sepp@gmail.com

Jaanus Väljamäe
Keila linna spordi – ja huvinõunik
telefon +372 5286993
e-post jaanus@keila.ee

Jens Vendel
Rae vallavalitsus/ abivallavanem
telefon +372 5213893
e-post jens.vendel@outlook.com

Rein Suppi
Harjumaa Spordiliidu peaspetsialist
telefon 611 8557
e-post rein.suppi@harjusport.ee

Indrek Lillsoo
Anija Valla Spordikeskuse juhataja
telefon +3725114295
e-post spordikeskus@anija.ee

Raigo Tatrik
Spordiklubi Tats
telefon  +372 56626230
e-post sktats@sktats.ee

Guido Trees
TA Raasiku Valla Orjenteerujate Ühing
telefon +372 52 78829
e-post guidotrees@gmail.com

Terje Lillo
Harju maavanema nõunik
telefon 611 8604
e-post  terje.lillo@mv.harju.ee